Novinky 2024

28.12.2023

Pro rok 2024 jsou pro vás připravéné novinky, které rozšíří stávající nabídku kosmetických služeb.

Již od ledna bude možné vyzkoušet ošetření Mikrojehličkování BB Glow a Omega light monochromatický světelný tunel PDT LED světelná terapie. A od února bude možné vyzkoušet relaxační Japonský rituál krásy.

A co to tedy všechno je?


Mikrojehličkování BB Glow

Kombinuje metodu mikrojehličkování a nanojehličkování které zlepšuje stav pokožky tváře, sjednocuje její odstín, zjemňuje vrásky a zabarvení způsobené akné a stárnutím. Výsledkem je rozzářená, zhydratovaná a jemně tónováná pokožka.

Mikrojehličkování je elegantní a vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení jemných vrásek, účinná při redukci jizev, akné, hyperpigmentace i rozácey . Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí. Koncept mikrojehličkování je založen na vlastnosti samoobnovovací schopnosti pokožky. Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka. Kromě stimulace tvorby kolagenu mikrojehličkování také vytváří kanálky, kterými jsou účinné látky absorbovány mnohem rychleji a efektivněji. Proto každá takováto účinná látka ve spojení s mikrojehličkováním rychle prostupuje do oblasti, kam je určena. Účinek výživných látek je tak mnohonásobně vyšší. Studie prokazují, že použití mikrojehličkování může zvýšit účinnost takovéto terapie až o několik set procent.

BB Glow je bezpečná, inovativní, neinvazivní technika, při které se do rohové vrstvy kůže implementuje vhodný odstín BB séra . Je pouze dočasná a není tak odolná jako permanentní make-up. Barevný koncentrát je do pokožky vpraven velice jemně a bezbolestně metodou nanoneedling (nanojehličkování) jednorázovými nano-jehlami. Stimulujeme regenerační procesy jemným způsobem. Ošetření přináší lehké až střední krytí různých nedokonalostí pokožky (jako například začervenání, pigmentace, kruhy pod očima, apod.), má omlazující účinek. Ošetření BB Glow snižuje hladinu melaninu (kožního barviva) v pokožce před i po ozáření UV paprsky. Působí jako ochrana před nadměrným vystavením ultrafialovému záření.

Pro koho je ošetření vhodné:

vlastně pro všechny, ale především dokáže řešit tyto nedokonalosti:

  • suchá a podrážděná pokožka
  • problematická a zánětlivá pleť
  • pihy
  • hyperpigmentace
  • zvětšené póry
  • vrásky
  • bledá pleť
  • tmavé kruhy pod očima

Mikrojehličkování může být opakováno bez omezení každé 4 týdny. Většinou stačí cyklus 3 sezení s intervalem 4-5 týdnů. Interval 4 až 5 týdnů umožňuje maximální usazení nového kolagenu a dostatečné vyhodnocení výsledků každého sezení. Nicméně tvorba kolagenu může pokračovat až po dobu 12 měsíců. Více info zde.


Omega light monochromatický světelný tunel PDT LED světelná terapie

Viditelné světlo je elektromagnetické záření, které dosahuje různých vlnových délek v rozmězí 380–740 nm. Naše buňky jsou fotoreceptivní – vnímají světlo a různými způsoby reagují na různé barvy světla. Při fotonové terapii proniká světlo do těla jako proud energie ve formě fotonů a díky ní různé vlnové délky světla mají za následek specifické účinky při péči o pleť – stimulují tak přírozenou cestou regenerační sílu buněk. Fotonová terapie je bezpečná a získala si velkou oblibu v oblasti dermatologie. LED světelný tunel má "kouzelné světelné účinky".

Každé světlo má svůj úkol při ošetření pleti (vhodné pro všechny typy pleti):

Červené světlo – 630 nm, podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.

Žluté světlo – 590 nm, zlepšuje buněčný metabolismus, zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti, zpomaluje stárnutí kůže. Podporuje absorbci kosmetických přípravků.

Zelené světlo – 520 nm, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny, upravuje funkci kožních a mazových žláz.

Modré světlo – 470 nm, eliminuje škodlivé bakterie, antibakteriální a protizánětlivý účinek, akné a prevence proti vzniku akné.

KOMBINACE SVĚTEL

Fialové světlo – 690 nm, kombinuje v sobě účinky červeného a modrého světla, obzvláště vhodné pro léčbu akné a jizev po akné.

Světle modrá – 490 nm, zvyšuje buněčnou energii, účinně zrychluje metabolismus


Laser light – 510 nm, proniká hluboko do vrstev kůže, zvyšuje aktivitu metabolismu tkáně, rozkládá skvrny a zlepšuje jemné vrásky a ochablou kůži.Japonský rituál krásy

omlazující, regenerační a relaxační terapie v duchu japonské filozofie s výjmečnou kompozicí aromaterapeutických složek, které přináší dokonalý smyslový prožitek a probouzí pocit krásy a harmonie.

Riruál především pečuje o pokožku tváře, krku, dekoltu, rukou a nohou. Hlavní roli zde hrají esence Yuzu, Ho-sho, japonského  dřeva, japonského lotosu, máty citronové a sakury spolu se 24 karátovým zlatem a hyaluronem. Masáž obličeje se provádí jadeitovou a ruženínovou Guashou a růženínovým masážním válečkem, které podpoří a harmonizují lymfatický systém a tím pomáhají detoxikovat pleť , podpoří krevní cirkulaci, zmírní otoky, uvolní svaly a zjemní vrásky v obličeji. Výsledkem je rozzářená, zhydratovaná a vyživená pleť a úžasný pocit lehkých a uvolněných rukou a nohou.


Aktualizace ceníku

A jedna nejméně chtěná, ale bohužel nevyhnutelná změna v cenách - viz Ceník

Vytvořte si webové stránky zdarma!