Kosmetika

Kosmetické ošetření ve studiu Soul&Body Relax je v podstatě taková relaxační voňavá terapie a vlastně i rituál, kde je kladen důraz především na kvalitní přípravky a na příjemný zážitek z relaxace. Zde se budete právem cítit opečovávané a daleko od dennodenní rutiny a shonu.

Vaše pleť je zrcadlem celkového zdraví, vyrovnanosti a spokojenosti, proto je velmi důležitá nejen pravidelná domácí a odborná kosmetická péče, ale také kvalitní životospráva, která zahrnuje správnou výživu, adekvátní pitný režim, dostatečně dlouhý a kvalitní spánek, vhodné rozložení odpočinku a zátěže a vhodné společenské zázemí.

Pravidelná odborná kosmetická péče je vhodná pro kohokoliv a bude vám užitečnou investici, kterou oceníte především vy, vaše pleť, vaše duše a nakonec i vaše okolí.

​​Používané přípravky jsou od českých renomovaných výrobců a distributorů přírodní aromaterapeutické kosmetiky: Karel Hadek, Nobilis Tilia, Yasminka, For Life & Madaga. Přípravky jsou vyráběny pouze z certifikovaných přírodních surovin nejvyšší kvality, které pocházejí z ekologicky nejčistších nalezišť. Neobsahují herbicidy, pesticidy, těžké kovy a další nežádoucí příměsi a stejné vysoké požadavky jsou kladeny i na vlastní zpracovatelskou technologii.

Tyto kosmetické série májí i další výjimečnost - nejsou distribuovány do běžné obchodní sítě, ale míří přímo do rukou odborníků - do kosmetických salonů, lázní, masérských a rehabilitačních center. Tyto jedinečné kosmetické řady nám dávají jedinečnou možnost využít těch nejcennějších darů přírody a pomáhají nám přirozeně vlít sílu do naší unavené duše i těla.

Vytvořte si webové stránky zdarma!