Kosmetická terapie Galvanic

 • kosmetické ošetření zaměřené na jemné vrásky

 • doba trvání - 110 - 120 min

 • Kosmetické přípravky jsou voleny individuálně dle typu a stavu pleti. K dispozici jsou přípravky kosmetických firem Karel Hadek a Nobilis Tilia, NU Skin, For Life & Madaga

 • pro koho je ošetření vhodné - pro všechny kdo si chtějí užít extra hýčkání a pro 30-45 let by to mělo být standardem


Ošetření GALVANIC zahrnuje:

 • odlíčení  + tonizace 

 • ošetření ageLOCK LumiSpa technologií - více info níže

 • úprava obočí

 • ošetření galvanickou žehličkou NU Skin - více info níže

 • aplikace biofáze nebo boosterů - více info níže

 • kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

 • pleťová maska

 • zábal a krátká masáž rukou

 • ošetření ageLOCK Booster technologií - více info níže

 • závěrečná péče: aplikace regeneračního séra nebo oleje/krému


Barvení řas je účtováno nad rámec tohoto ošetření viz v sekci Ceník.


BIOFÁZE

Biofáze je unikátní metodou přírodního ošetření pokožky, založenou na stimulaci enzymů přirozeně v ní obsažených. Pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Výjimečnost metody spočívá v tom, že výrobky neobsahují enzymy, které by měly žádoucí účinky vyvolat, ale aktivují enzymy, které naše tělo, včetně pokožky, přirozeně obsahuje.

Hlavními látkami, které tuto aktivitu vyvolávají jsou kompozice éterických olejů. Vedle prokazatelného účinku Biofáze na pokožku, kdy dochází k výraznému oživení jejího vzhledu, revitalizaci po opalování nebo mrazivém počasí, celkové detoxikaci a k podstatnému nebo úplnému vymizení defektů pokožky jako je například nadměrná suchost a předčasná tvorba vrásek, poruchy pigmentace, akné, ekzémy, rozšířené žilky, jizvy a další, ovlivňuje díky obsahu eterických olejů přirozeným způsobem také psychický stav. Bližší informace naleznete zde.


BOOSTERY

Řada Skin Booster od FOR LIFE & MADAGA obsahuje optimální směs účinných látek pro posílení pleti:

 • SKIN BOOSTER HYALURONIC & SUCCINIC ACID - podporuje obnovu kožních buněk, omlazuje pleť, zvyšuje elasticitu a pevnost pleti, zvyšuje její objem, uzamyká" vláhu v pokožce, zklidňuje
 • SKIN BOOSTER VITAMIN C - vynikající antioxidant, zesvětluje a rozjasňuje pleť, chrání před UV zářením, redukuje drobné vrásky
 • SKIN BOOSTER VITAMIN A - pro omlazení pleti a při řešení akné, podporuje pročištění a uvolnění pórů, stimuluje tvorbu kolagenu, urychluje regeneraci buněk

 • SKIN BOOSTER VITAMIN E & RARE OILS - významně vyživuje a vyhlazuje pleť a zajišťuje ochranu pleti před oxidačním stresem 


​AGELOCK GALVANIC SPA - GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Galvanická žehlička Nu SKin GALVANIC SPA ageLOC® edition, lidově nazývanou " žehlička na vrásky". Žehlička je omlazující a vyživující přístroj, který funguje na bázi galvanického proudu v kombinaci se speciálními polarizovanými a vodivými gely Nu SKin.

​Jak to funguje:

Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí tam elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a tím podpoří štěpení buněk a tím rychlejší regeneraci pleti. Samotné žehlení probíhá ve dvou fázích. Jedna strana obličeje se nejdříve žehlí 2 min bílým čistícím, negativně polarizovaným gelem a následně 3 min modrým regeneračním, kladně polarizovaným gelem. Poté se žehlení provede stejnou metodou na druhé straně obličeje. Ošetření je bezbolestné a příjemné.

Bílý negativně polarizovaný gel: slouží k detoxikaci a vyčištění pleti. Proud v žehličce, který je též nastaven jako negativní, od sebe odpuzuje bílý gel, který se okamžitě dostane až do třetí vrstvy pokožky, přes škáru k bazální vrstvě, kde pomocí žehličky na sebe navazuje toxiny, a nečistot.

Modrý kladně polarizovaný gel: poskytuje hloubkovou výživu. Zároveň pozastavuje činnost enzymů stárnutí, a to pomocí technologie ageLOC®. Proud v žehličce na sebe přitahuje jako magnet bílý gel s nečistotami a toxiny a vtlačuje do pokožky modrý polarizovaný gel, který hloubkově vyživuje a intenzivně hydratuje pokožku a tím způsobuje štěpení buněk a rychlejší regeneraci. Do mezibuněčného prostoru se pomocí galvanické žehličky zapraví kromě výživných látek i patentovaná složka ageLOC®, která vám na přechodnou dobu zastaví činnost nově objeveného enzymu arNOX, který nám v těle cca od 26. roku života produkuje volné radikály a tím způsobuje stárnutí pleti.


AGELOC LUMISPA

Seznamte se s kosmetickým nástrojem, který provádí čištění - a dělá to geniálně dobře; jde však mnohem dál a poskytuje i řadu benefitů v péči o pleť. Zařízení ageLOC LumiSpa device je vstupní branou k péči o pleť, kterou si oblíbíte, protože jeho jedinečné příslušenství bylo vyvinuto tak, aby vaší pleti kromě skvělého vyčištění dodalo i něžnou péči. Toto dobíjecí voděodolné zařízení pro péči o pleť vám zajistí čištění i péči díky patentované technologii Two-Sense Motion, která pleť během čištění stimuluje precizními pohyby a frekvencí.

o 37 % hladší pleť po jednom použití*

o 37 % jemnější pleť po jednom použití*

2krát čistější pleť po 12 týdnech**

o 62 % jasnější pleť po 12 týdnech**

Zmenšené póry.

Svěží a prozářená pleť.

Viditelně posílená pleť.

Mladistvý vzhled pleti začíná důkladným čištěním. Zařízení ageLOC LumiSpa je k tomu jako stvořené, ale dokáže toho ještě víc. Během pouhých dvou minut objevíte úžasné benefity, které přesahují obyčejné čištění:

 • o 37 % hladší pleť po jednom použití
 • o 37 % jemnější pleť po jednom použití


AGELOC BOOST

Pouhé dvě minuty použití systému ageLOC Boost zanechají vaši pokožku viditelně jasnější, plnější a vláčnější. Také rozzáří vaši pleť, dodá jí mladší vzhled a sjednotí její tón. Zařízení ageLOC Boost vysílá do pleti osmkrát za sekundu přerušované měnitelné impulzy. Impulzy jsou nábojově vyrovnané, proto se každé 2,4 sekundy přepnou z pozitivního náboje na negativní.

 • má intenzivní rozjasňující účinky vedoucí ke svěží a zářivé pleti.
 • podporuje buněčnou obnovu pleti, jež vede k rozzářené a mladistvé pleti.
 • pomáhá zmírnit viditelné známky předčasného stárnutí pleti a prodlužuje její mladistvý vzhled.
 • poskytuje jemnou exfoliaci a odhaluje tak viditelně hladší a jasnou pleť.
 • viditelné výsledky.
Vytvořte si webové stránky zdarma!