LED světelná terapie

Omega Light / LED light / PDT fotonová dynamická terapie zlepšuje širokou škálu nedokonalostí pleti jako jsou vrásky, akné, pigmentové skvrny, červenání pokožky nebo regenerace pleťi. Světlo aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu.  LED světlo stimuluje produkci kolagenu, zvyšuje elasticitu pokožky a hraje důležitou roli při jejím omlazování. V kombinaci kosmetickými ošetřeními zvýší výsledný efekt efekt. Omega Light LED light PDT fotonová dynamická terapie je účinná i jako následná péče po terapii mikrojehličkování BB Glow

Omega Light / LED light / PDT fotonová dynamická terapie se využívá nejen v kosmetice, ale i v chirurgii a dermatologii. Světlo je monochromatické a nevyzařuje škodlivé ultra-, resp. infračervené záření. Díky tomu nemá vedlejší účinky a je vhodné téměř pro všechny.

Omega Light / LED light / PDT fotonová dynamická terapie  má navíc příznivé účinky na psychiku, které obzvláště v podzimních a zimních měsících jistě oceníte. . Aplikace je neinvazivní a bezbolestná. 

Každé světlo má svůj úkol při ošetření pleti (vhodné pro všechny typy pleti):

Červené světlo – 630 nm, podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.

Žluté světlo – 590 nm, zlepšuje buněčný metabolismus, zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti, zpomaluje stárnutí kůže. Podporuje absorbci kosmetických přípravků.

Zelené světlo – 520 nm, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny, upravuje funkci kožních a mazových žláz.

Modré světlo – 470 nm, eliminuje škodlivé bakterie, antibakteriální a protizánětlivý účinek, akné a prevence proti vzniku akné.

KOMBINACE SVĚTEL

Fialové světlo – 690 nm, kombinuje v sobě účinky červeného a modrého světla, obzvláště vhodné pro léčbu akné a jizev po akné.

Světle modrá – 490 nm, zvyšuje buněčnou energii, účinně zrychluje metabolismus

Laser light – 510 nm, proniká hluboko do vrstev kůže, zvyšuje aktivitu metabolismu tkáně, rozkládá skvrny a zlepšuje jemné vrásky a ochablou kůži.Vložte svůj text...


Omega Light / LED light / PDT fotonová dynamická terapie je součástí:

  • Kosmetika Galvanic Premium
  • Mikrojehličkování BB Glow
  • BB Glow

     

Kontraindikace

  • epilepsie
  • těhotenství a kojení
  • zvýšená fotocitlivost
  • není vhodné pro osoby, které trpí SLE (systémový lupus erythematodes)
  • nedoporučuje se dětem do l2 let
  • nedoporučuje se klientům s akné, kteří užívají antibiotika
Vytvořte si webové stránky zdarma!