NOVINKA - Kosmetika FOR LIFE & MADAGA

01.05.2021

Od května 2021 bude možné  ve studiu vyzkoušet a zakoupit kosmetické přípravky  české profesionální kosmetiky na francouzkých základech - FOR LIFE & MADAGA. 

Od počátku roku 2007 společnost sídlící v Brně příšla s zcela novým konceptem "Natural Innovation". což znamená zásadní snížení či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konzervační látky a parfemace) a nahrazení syntetických olejů přírodními oleji a současně zvýšení podílu účinných látek v přípravcích. 

Před distribucí prochází kosmetické přípravky přísnými laboratorními testy a splňují všechny certifikační podmínky a bezpečnostní kritéria dle evropských norem. Aby byla zajištěnai nejvyšší ochrana před vnějšími vlivy a komfortnější použití výrobku, jsou přípravky FOR LIFE & MADAGA baleny převážně v praktických tubách či vakuových obalech.

V neposlední řadě jsou veškeré přípravky z výroby distribuovány přímo do kosmetických salonů nebo  přímo k zákazníkům bez dalšího zatížení obchodních řetězců. Z tohoto důvodu je  zde GARANCE VŽDY ČERSTVÉHO ZBOŽÍ!

Sortiment FOR LIFE & MADAGA  je rozčleněn do základních kategorií:
- kosmetika
- sady kompletní péče 

FOR LIFE spol. s r. o. přináší novou generaci kosmetických přípravků péče o pleť. Přípravky jsou rozděleny dle typu účinných látek, nároků jednotlivých pletí a charakteru ošetření.

Řada přírodní a bylinná (Natural & Herbal Line)
Hlavní účinnou látkou jsou především extrakty bylin doplněné vitaminy a dále speciální látky - přírodní a kosmetické oleje, liposomy, ceramidy atd. Přípravky jsou rozděleny dle jednotlivých typů a požadavků pleti.


Řada s minerály Mrtvého moře (The Dead Sea Line)
Využívá mimořádně účinných selegovaných minerálů. Jednotlivé výrobky jsou optimálně přizpůsobeny našim klimatickým podmínkám. Základ tvoří sůl a bahno dovážené od Mrtvého moře. Přípravky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, zejména pak pro pleť se známkami dehydratace (přesušení).

Značení přípravků:
FOR LIFE & MADAGA - společná registrovaná obchodní značka výrobků For Life spol. s r. o.
NATURAL INNOVATION - registrovaná známka přírodní inovace (od 2007).
2DERM - registrovaná známka pro dermato-kosmetické produkty.
MY SECRET - registrovaná známka pro prémiové produkty

Více informací je možné poskytnout přímo ve studiu nebo je naleznete na webových stránkách FOR LIFE & MADAGA zde


Vytvořte si webové stránky zdarma!