STOP stav pro nové klientky

22.10.2022


Milé dámy,

je mi to moc líto, ale momentálně nejsem schopna přijímat nové klientky z důvodu zcela naplněné kapacity. Termíny se rezervují 2x ročně na půl roku dopředu a jsou zaplněné stálou klientelou (v listopadu na leden až červen následujícího roku a pak v květnu na červenec až prosinec stávajícího roku). 

Pokud byste i přesto chtěly vyzkoušet nebo se časem zařadit mezi stálou klientelu mohu nabídnout místo náhradníka. 

Funguje to tímto způsobem: 

  • V případě, že některá ze stávajících klientek musí konkrétní termín z nenadálých nebo náhlých důvodů zrušit, kontaktuji nahlášené náhradnice formou sms zprávy. Ve většině případů to je den před daným termínem. Sms zprávu posílam vždy jedné náhradnici a čekám maximálně hodinu na odezvu, pokud se kontaktovaná klientka neozve nebo termín odmítne, kontaktuji další atd.

Pokud byste měla zájem se stát náhradnicí, stačí poslat sms zpráva s vašim jménem a preferovaný den/čas (např: mohu kdykoliv nebo mohu Po, Čt dopoledne do 14.00 atd.) Zařazení mezi náhradníky potvrdím sms zprávou. Pak už budete jen doufat, že vám bude dopřáno v blízké době. Ráda bych, ale  předem upozornila, že odpolední časy jsou velmi žádané a odřeknutí jsou v odpoledních hodinách velmi vzácné. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!