Kosmetická terapie Galvanic

 • kosmetické ošetření zaměřené na jemné vrásky

 • doba trvání - 110 - 120 min

 • kosmetika Karel Hadek a Nobilis Tilia, NU Skin, For Life & Madaga, která je volena individuálně dle typu pleti

 • pro koho je ošetření vhodné - zejména 30-45 let


Ošetření GALVANIC zahrnuje:

 • odlíčení hydrofilním umývacím olejem + tonizace květovou vodou

 • úprava obočí

 • dle typu pleti následuje ošetření buď jemným peelingem nebo klasické čištěním pleti

 • ošetření galvanickou žehličkou NU Skin - více info níže

 • aplikace biofáze nebo boosterů

 • kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

 • pleťová maska

 • zábal a krátká masáž rukou

 • závěrečná péče: aplikace regeneračního séra nebo oleje


Barvení obočí a řas je účtováno nad rámec tohoto ošetření viz v sekci Ceník.


BIOFÁZE

Biofáze je unikátní metodou přírodního ošetření pokožky, založenou na stimulaci enzymů přirozeně v ní obsažených. Pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Výjimečnost metody spočívá v tom, že výrobky neobsahují enzymy, které by měly žádoucí účinky vyvolat, ale aktivují enzymy, které naše tělo, včetně pokožky, přirozeně obsahuje.

Hlavními látkami, které tuto aktivitu vyvolávají jsou kompozice éterických olejů. Vedle prokazatelného účinku Biofáze na pokožku, kdy dochází k výraznému oživení jejího vzhledu, revitalizaci po opalování nebo mrazivém počasí, celkové detoxikaci a k podstatnému nebo úplnému vymizení defektů pokožky jako je například nadměrná suchost a předčasná tvorba vrásek, poruchy pigmentace, akné, ekzémy, rozšířené žilky, jizvy a další, ovlivňuje díky obsahu eterických olejů přirozeným způsobem také psychický stav. Bližší informace naleznete zde.


BOOSTERY

Řada Skin Booster od FOR LIFE & MADAGA obsahuje optimální směs účinných látek pro posílení pleti:

 • SKIN BOOSTER HYALURONIC & SUCCINIC ACID - podporuje obnovu kožních buněk, omlazuje pleť, zvyšuje elasticitu a pevnost pleti, zvyšuje její objem, uzamyká" vláhu v pokožce, zklidňuje
 • SKIN BOOSTER VITAMIN C - vynikající antioxidant, zesvětluje a rozjasňuje pleť, chrání před UV zářením, redukuje drobné vrásky
 • SKIN BOOSTER VITAMIN A - pro omlazení pleti a při řešení akné, podporuje pročištění a uvolnění pórů, stimuluje tvorbu kolagenu, urychluje regeneraci buněk

 • SKIN BOOSTER VITAMIN E & RARE OILS - významně vyživuje a vyhlazuje pleť a zajišťuje ochranu pleti před oxidačním stresem 


​GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Galvanická žehlička Nu SKin GALVANIC SPA ageLOC® edition, lidově nazývanou " žehlička na vrásky". Žehlička je omlazující a vyživující přístroj, který funguje na bázi galvanického proudu v kombinaci se speciálními polarizovanými a vodivými gely Nu SKin.

​Jak to funguje:

Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí tam elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a tím podpoří štěpení buněk a tím rychlejší regeneraci pleti. Samotné žehlení probíhá ve dvou fázích. Jedna strana obličeje se nejdříve žehlí 2 min bílým čistícím, negativně polarizovaným gelem a následně 3 min modrým regeneračním, kladně polarizovaným gelem. Poté se žehlení provede stejnou metodou na druhé straně obličeje. Ošetření je bezbolestné a příjemné.

Bílý negativně polarizovaný gel: slouží k detoxikaci a vyčištění pleti. Proud v žehličce, který je též nastaven jako negativní, od sebe odpuzuje bílý gel, který se okamžitě dostane až do třetí vrstvy pokožky, přes škáru k bazální vrstvě, kde pomocí žehličky na sebe navazuje toxiny, a nečistot.

Modrý kladně polarizovaný gel: poskytuje hloubkovou výživu. Zároveň pozastavuje činnost enzymů stárnutí, a to pomocí technologie ageLOC®. Proud v žehličce na sebe přitahuje jako magnet bílý gel s nečistotami a toxiny a vtlačuje do pokožky modrý polarizovaný gel, který hloubkově vyživuje a intenzivně hydratuje pokožku a tím způsobuje štěpení buněk a rychlejší regeneraci. Do mezibuněčného prostoru se pomocí galvanické žehličky zapraví kromě výživných látek i patentovaná složka ageLOC®, která vám na přechodnou dobu zastaví činnost nově objeveného enzymu arNOX, který nám v těle cca od 26. roku života produkuje volné radikály a tím způsobuje stárnutí pleti.